Sinjoor Makelaars

Bredabaan 896
2170 Antwerpen

info@sinjoor.be

Ondernemingsnummer:
BE0427 244 814

BIV erkende vastgoedmakelaars België:
BIV 202483 Ivo Van Strydonck
BIV 511538 Sofie Van Strydonck
BIV 512213 Christophe Matthys
BIV 505 397 Bunarto Niko
BIV 503412 Verschaeren Dries
BIV 504016 Noyez Philippe
BIV 512220 Pinto Yoshi

Openingsuren:

Weekdagen tussen 9:00 - 17:00 en op afspraak.    Zaterdag op afspraak.

 
 
 

+32(0)3 646 66 55
sluiten

Ivo Van Strydonck

vastgoedmakelaar-bemiddelaar

zaakvoerder

info@sinjoor.be

BIV 202483

Sofie Van Strydonck

stagiair-vastgoedmakelaar-bemiddelaar

sofie@sinjoor.be

BIV 511538

Christophe Matthys

stagiair-vastgoedmakelaar-bemiddelaar

christophe@sinjoor.be

BIV 512213

Patsy De Jonghe

Office manager

patsy@sinjoor.be

Mieke Park

info@sinjoor.be

Wouters Vito

vastgoedadviseur

vito@sinjoor.be

Gryspeerdt Matthias

vastgoedadviseur

matthias@sinjoor.be

Lisa De Winter

Vastgoedadviseur

lisa@sinjoor.be

Bunarto Niko

Vastgoedmakelaar

niko@sinjoor.be

BIV 505 397

Verschaeren Dries

Zaakvoerder

dries@sinjoor.be

BIV 503412

Noyez Philippe

Zaakvoerder

philippe@sinjoor.be

BIV 504016

Pinto Yoshi

Vastgoedmakelaar

noord@sinjoor.be

BIV 512220

Daman Ann

Vastgoedmakelaar

513402

ann@sinjoor.be

Sinjoor Makelaars

Ontmoet Sinjoor Makelaars

Bredabaan 896

2170 Antwerpen

info@sinjoor.be

+32(0)3 646 66 55

Vernieuwen
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken. Meer weten Verder gaan