Sinjoor Makelaars

Bredabaan 896
2170 Antwerpen

info@sinjoor.be

Ondernemingsnummer:
BE0427 244 814

BIV erkende vastgoedmakelaars België:
BIV 202 483 Ivo Van Strydonck
BIV 512 213 Christophe Matthys
BIV 505 397 Bunarto Niko
BIV 515 117 Lisa De Winter

Openingsuren:

Weekdagen tussen 9:00 - 17:00 en op afspraak.    Zaterdag op afspraak.

 
 
 

+32(0)3 646 66 55
sluiten

Ivo Van Strydonck

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar

zaakvoerder

info@sinjoor.be

BIV 202 483

Sofie Van Strydonck

sofie@sinjoor.be

Christophe Matthys

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar

christophe@sinjoor.be

BIV 512 213

Patsy De Jonghe

Office manager

patsy@sinjoor.be

Mieke Park

info@sinjoor.be

Bunarto Niko

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar

niko@sinjoor.be

BIV 505 397

Caroline Dumont

Vastgoedadviseur-verhuringen

caroline@sinjoor.be

Lisa De Winter

Stagiair-Vastgoedmakelaar

lisa@sinjoor.be

BIV 515 117

Sinjoor Makelaars

Ontmoet Sinjoor Makelaars

Bredabaan 896

2170 Antwerpen

info@sinjoor.be

+32(0)3 646 66 55

Vernieuwen
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken. Meer weten Verder gaan