Unieke duplex loft met hoogwaardige luxe afwerking.
Gelegen in de voormalige stokerij op de site van de internationaal gekende designer Axel Vervoordt.
Het volledige appartement is ontworpen met oog voor detail en luxueze accenten tot in de kleinste hoeken.
Deze loft is de enige op zijn verdieping met privé inkomhal, voorzien van ingemaakte kasten met vestiaire en gasten toilet.
Bijzonder zijn de opvallend hoge plafonds van 5 meter, een open leefruimte voorzien van bureau-ruimte, salon en open leefkeuken met hoogwaardige inbouwtoestellen "Gaggenau" en een keukeneiland in inox. De prachtige ramen bieden een indrukwekkend uitzicht, licht en zon.
Via de nachthal bereikt u de slaapkamer met badkamer ensuite voorzien van een dubbele wastafel, ligbad, wc en inloopdouche. Een aparte wasberging welke toegang biedt via de inkomhal of nachthal en verder een terras zonder overkapping.
Momenteel is de tweede slaapkamer ingericht als tv zithoek en leeshoek. Alle voorzieningen voor de tweede slaapkamer en badkamer zijn hier aanwezig, professioneel weg gewerkt.
Troeven:
Zonneterras
Prachtig aangelegde site met gemeenschappelijke binnentuin
Alarmsysteem
Elektrische stores
Airco
Zon geörienteerde leefruimte en keuken
Rustig gelegen aan het kanaal
Uniek Loft gevoel
Supplement dubbele ondergrondse staanplaats met oplaadpunt (€50.000)
Heeft u interesse in deze loft? Aarzel dan niet en neem contact op via info@sinjoor.be of 03 646 66 55