Gratis schatting

Statige meesterwoning 'Torenhof' met recente aanbouw op ca. 2.370m2

€ 850.000
Interesse?
slaapkamers
4
badkamers
1
garages
1
oppervlakte
327 m²

Statige meesterwoning 'Torenhof' met recente aanbouw op ca. 2.370m2 24741

Onze-lieve-vrouwstraat 35, 2180 Ekeren

Zeer centrale doch rustige ligging in groene Onze-Lieve-Vrouwstraat nabij natuurdomein De Oude Landen, fietsostrade en station van Ekeren met een vlotte verbinding naar Antwerpen.

Deze woning werd eind 19e eeuw gebouwd en onderging enkele grondige renovaties in de loop der jaren. In 2012 werd er door de huidige eigenaars een volledig nieuwe rechtse vleugel aangebouwd olv arch. Jef Van Oevelen.
Het nieuwbouwgedeelte met zijn plafondhoogte en riant buitenschrijnwerk biedt een prachtig uitzicht op de aangelegde tuin met terrassen en vijver. 
De tuin wordt aan de rechtse zijde afgescheiden door een doorlopende authentieke tuinmuur, wat zorgt voor veel privacy.

Aan de voorzijde van de originele woning is er een inkomdeur met traphal en gastentoilet, de leefruimte op tegelvloer heeft een houtkachel en een vast tv meubel. Via een doorgang in de rechtse zijgevel komt u in het nieuwbouwgedeelte.
Hier werd een eetplaats en zithoek gecreëerd, zowel deze leefkamer als de mezzaninekamer werden voorzien van vloerverwarming.
Vanuit de eetkeuken met kookeiland en geïntegreerde dampkap heeft u een mooi zicht op de tuin en het aangrenzende terras. Stoomoven en combi-oven werden subtiel weggewerkt in een houten meubel.
In de oorspronkelijke keukenruimte is er voldoende kast- en werkruimte voorzien en zijn alle andere ingebouwde toestellen aanwezig (o.a. vaatwasmachine, koelkast en spoelbak).

Op de eerste verdieping bevindt zich de master bedroom ca. 20m2 op parketvloer met lavabo, vaste kasten en doorgang naar mezzanineruimte die dienst doet als hobbyruimte/bureau/extra kamer. 
Achteraan is er een tweede slaapkamer op parket van ca. 10m2. De badkamer is voorzien van bad, douche, toilet en dubbele lavabo.
De ruime derde slaapkamer op de tweede verdieping werd door de bewoners omgevormd tot een ontspanningsruimte met sauna. Van hieruit heeft u een mooi zicht op de tuin.

Zowel de originele woning als het nieuwe gedeelte zijn onderkelderd (provisieruimte, stookplaats, opslag, wasplaats / trapjes geven uitweg naar voor- en achterzijde van de woning).

Links op het perceel staat een ruime garage met elektrische poort en extra bergruimte.

Volledig aangelegde tuin met veel beplanting, vijver, moestuin enz...

Extra's:
- gunstig EPC 289kWh/m2 (label C)
- zonnepanelen (ca. 4.320Wp)
- CV-installatie op gas (2011)
- regenwaterputten met recuperatie 
- vliegenramen

Info/bezoek: 03/283 83 00 - noord@sinjoor.be

Lees meer

Algemeen

  • Prijs€ 850.000
  • AdresOnze-lieve-vrouwstraat 35, 2180 Ekeren
  • ReferentieSIE/25/017
  • TypeHalf open bebouwing
  • Bewoonbare oppervlakte327m²
  • Grond oppervlakte2370m²
  • Bouwjaar1894
  • Voorgevel12.97m
  • Perceel breedte20m
  • Bouwlagen3

Indeling

  • TuinJa
  • TerrasJa
  • Aantal slaapkamers4
  • Aantal badkamers1
  • Aantal WC's2
  • Aantal garages3
  • Parking buitenJa
  • Parkings buiten4
  • Garages1
  • Algemene staatInstapklaar

Comfort

  • VerwarmingIndividueel
  • Verwarming typeCV op gas
  • KeukenVolledig ingebouwd
  • BeglazingDubbel
  • RaamkozijnHout
  • DakNiet meegedeeld
  • Comfort binnenGaragepoort met afstandsbediening, Sauna
  • Comfort buitenVijver, Veranda

Keuringen

  • EPC289 kWh/m²
  • EPC peilC
  • AsbestattestAsbest gevonden, verwijdering verplicht

Bijkomende informatie

  • Stedenbouwkundige bestemmingIn aanvraag
  • Stedenbouwkundige vergunningenIn aanvraag
  • Dagvaarding en herstelvorderingIn aanvraag
  • VoorkooprechtIn aanvraag
  • VerkavelingsvergunningIn aanvraag
  • Overstromingsgevoelig gebiedNiet gelegen in mogelijk overstromingsgevoelig gebied
  • P-score Klasse D pscore
  • G-score Klasse A
Lees meer

Contacteer ons over dit pand

Sinjoor Noord - Dries Verschaeren

03 283 83 00 dries@sinjoor.be



Niet gevonden wat je zocht? Neem contact op met onze makelaars en zij helpen jou een pand te vinden.

Gelijkaardige panden