Renovatieproject (2025) in majestueus herenhuis. Welkom aan de Frankrijklei 140. Waar je zaterdagochtend om het hoekje de markt op wandelt. Waar Citylife met capital 'C' op u staat te wachten. De stad aan uw voeten.
Ervaar de grandeur van dit project. Denk visgraatparket, hoge plafonds, moluren, travertin badkamers, nieuwste technieken in verwarming, mooie buitenruimtes.. Tijd om te ontdekken!
- gunstige EPC/EPB
- Eerste bewoning
- Plug & Play
- Prachtige afwerking
Achter deze prachtige gevel liggen 5 units. Prijzen tussen 425.000,00 euro en 925.000,00 euro. Van het perfecte appartement voor een Antwerpse Bachelor(ette) tot een paleis van 181m², voor ieder wat wils.
Allen dezelfde high-end afwerking, ruimtegevoel en leuke buitenruimtes.
Dit is de 2e verdieping die toegankelijk is via lift of trap. De open leefruimte baadt in het licht en grenst aan een keuken met prachtig schrijnwerk. Achteraan een eveneens lichte master met toegang tot een badkamer voorzien van douche en bad. Vanuit die slaapkamer kan u in het zonnetje gaan zitten op het terras. Naast de leefruimte maakt een tweede kamer het plaatje af. Logeren, studeren of hobby? De keuze met deze kamer is aan u.
Contacteer ons nu om een bezoek in te plannen. george@sinjoor.be of 0472 57 52 95